Planeta Detale

Strona planety dostarcza pełny zestaw informacji na temat znajdujących się na planecie budynków, surowców i populacji oraz pokazuje jaki budynek jest aktualnie budowany oraz pozostałe czekające na swoją kolej.

Na samej gorze znajdują się ogólne informacje o planecie takie jak pozycja systemowa i planetarna, typ (pod kątem surowców) oraz populacja (jej wielkość, stopień wykorzystania oraz morale).
Po prawej stronie znajdują się ikonki:
- szpiega - pozwalająca na dostęp do raportów i akcji szpiegowskich
- monety - dająca dostęp do giełdy
Natomiast poniżej jest kilka użytecznych linków do zarządzania flotą, kadrą oraz ustawieniami planetarnymi czy też umożliwiającymi skan systemu.

Sekcja "Budynki na planecie" pokazuje szczegóły dotyczące każdego budynku na planecie - jego poziom i kondycje oraz daje możliwość jego rozbudowania lub demontażu. Dodatkowo jeśli nazwa budynku jest linkiem to prowadzi do strony z ustawieniami charakterystycznymi tego konkretnego budynku.

Sekcja "wykonywane zadania" pokazuje aktualny stan kolejki budowania. Pierwszy (w kolejce) budynek posiada dodatkowe informacje - ilość brakujących surowców oraz czas potrzebny do ich zgromadzenia (wyprodukowania).

Sekcja "Surowce na planecie" pokazuje aktualną i maksymalną ilość surowców jakie mogą zostać zgromadzone na planecie oraz ich przyrost (na godzinę).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.