Profesje

W CosmoPulse możemy wyszkolić kadrę o 5 różnych profilach w zależności od potrzeb:

1. Oficer - Standardowa osoba charakteryzująca się wyższymi współczynnikami bojowymi niż pozostałe osoby. Wtłaczane wykłady podnoszą Taktyki Ofensywną i Defensywną, przez co oficer jest skuteczniejszy w walce niż inni.

2. Pilot Cywilny - Człowiek, dla którego strzelanie nie jest pasją. On lubi latać dużą ilością flot, szczególnie transportowców. Szkoli się go przede wszystkim, by umiał dowodzić znacznie większymi grupami statków kosztem taktyki.

3. Szpieg - Nacisk położony na personalne cechy człowieka. Umiejętność Podejmowania Decyzji, Determinacja, Zdolności przywódcze i wysokie umiejętności społeczne to główne elementy człowieka wysyłanego na misję w obcym Imperium.

4. Kupiec - Zdolności personalne i społeczne do interesów czynią z tego człowieka najlepszego kandydata do obracania Twoimi Kredytami.

5. Kolonizator - Człowiek co nie boi się latać na nowe lądy i planety. Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto ma poprowadzić kolonizację, wyszkolenie takiego człowieka na pewno bardziej się opłaci.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.