Szybki Start Pierwsza Kadra

Kiedy oficer został zwolniony na odpoczynek, możesz mu wyznaczyć nowe zadania. Kiedy w menu klikniemy na dział "Ludzie", zobaczymy listę obecnie zatrudnionych ludzi w naszym imperium.

person_list_view_01.gif

Obrazek pokazuję listę osób będących na Twoich usługach. Możesz filtrować kadrę w dowolny sposób w celu łatwiejszego zarządzania. My zmieńmy filtry (o ile nie są zmienione) na typ wszyscy i sortuj wg wszyscy.

Podglądając cechy oficerów, możesz rozdysponować kadrę do flot, obrony planetarnej, giełdy czy na szkolenia. Twój pierwszy oficer nie wygląda na orła, zatem może czas go podszkolić ?
Kliknijmy na link przy 6. w celu udania się do akademii.

Po przeładowaniu strony naszym oczom ukaże się ten lub podobny ekran :)

szybkistartacademy01ge4.gif

W akademii (1.) widzimy naszego oficera. Zapewne statystyki (8.) nas nie zadowalają, bo chcielibyśmy móc latać większą flotą.
Zatem wybierzmy odpowiedni trening (4.) dla oficera, intensywność (5.) oraz cykle (6.).

Gdy nam się uda, na dole ukaże się pasek postępu szkolenia oficera i czas jego zakończenia. Kiedy trening się zakończy możesz go powtórzyć bądź wysłać oficera do zadań, by wykonywał z chęcią Twoje polecenia ku chwale Imperium! :-)

A kiedy okaże się, iż jeden oficer to za mało możemy wyszkolić nowego. W (10.) wybieramy odpowiednią profesję oraz intensywność szkolenia (11.). W (12.) pokaże się nam koszt, jaki musimy ponieść oraz czas kształcenia. Gdy wszystko jest sprawdzone, trening zatwierdzamy przyciskiem [Trenuj]. Pozostaje nam jedynie czekać na zakończenie procesu ukazanego poniżej.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.